درباره برترپرداخت

خانواده برترپرداخت در سال 1396 متشکل از سه دانشجو در قالب یک تیم در حوزه مالی شروع به کار کرد ، سیر رشد در این پلتفرم همزمان با رشد تک تک اعضای این خانواده صورت گرفته است.

در تمام این سالها پیشبرد اهداف به صورت مستمر در ارائه خدمات نوین و بروز مسیر اصلی برترپرداخت بوده است و خواهد بود . امید است شما کاربران عزیز با بهره گیری از این خدمات تجربه ای دلنشین را داشته باشید.

اعتماد شما و تلاش شبانه روزی همکاران ما دو رکن حیاتی برای رسیدن به اهداف این مجموعه میباشد.

در سال 1396 هسته اصلی برترپرداخت شکل گرفت و طی سه ماه تعداد 12 نفر متشکل از فارغ التحصیلان عزیز کشورمان در حوزه های IT به این تیم پیوست .

بررسی نیاز کاربران عزیز کشور عزیزمان ایران ، پلتفرم های تبادل فعال در جهان و همچنین محدودیت های زیرساخت از مهمترین فعالیت های تیم برترپرداخت در طول سال 1396 بود .

پس از بررسی های انجام شده و براورد اصلی ما از شرایط و نیاز های کاربران حوزه بلاکچین ، اولین پلفرم برترپرداخت راه اندازی و تست گردید. از اصلی ترین چالش های ما در آن زمان بحث بسیار مهم امنیت بود . با توجه به اینکه خدمات برترپرداخت در حوزه مالی میباشد ، بحث شیرین و حساس امنیت اولویت ما در طراحی یک پلتفرم مالی جامع بود که این مهم همچنان بسیار برای ما حائز اهمیت هست و خواهد بود از این رو اولین پلتفرم ما در سال 1400 راه اندازی شد و با قدرت شروع به ارائه خدمات به کاربران عزیز کرد.

در سال 1401 تیم برترپرداخت تمرکز خود را برروی مارکتینگ و آموزش کاربران جهت ورود به دنیای بلاکچین قرار داد همچنین طراحی و بهینه سازی پنل کاربری برای بهره وری هرچه بهتر اولویت اصلی ما بود.

راه اندازی بخش ویژه R&D  و پیاده سازی اهداف و مسیر مشخص با وجود چالش های موجود برای پلتفرم های فعال در این سال در حوزه رگولاتوری از جمله قدم های مهم برترپرداخت در سال 1402 بود.از این رو  اقدام به توسعه منابع انسانی و جذب نیروهای متخصص و خلاق کردیم .

اسکرول کنید!

قصه ما از کجا شروع شد!

داستان ما مثل هر داستان دیگر با نام و یاد خدا شروع و با تکیه بر تخصص جوانان کشور عزیزمان ایران تا به امروز ادامه دارد…

پشتیبانی آنلاین

امکان ارسال تیکت همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب در کمترین زمان ممکن توسط تیم پشتیبانی برترپرداخت