شارژ حساب پرفکت مانی

پلتفرم بین المللی دریافت و پرداخت الکترونیک پول پرفکت مانی یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های مالی برای کاربران ایرانی است که از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. از طریق افتتاح و شارژ حساب پرفکت مانی می‌توانید پرداخت‌های غیرنقدی انجام دهید و دارایی دلاری خود را در فضایی امن ذخیره کنید. اگر قصد انتقال وجه بین المللی یا پرداخت ارزی دارید، می‌توانید از خدمات شارژ پرفکت مانی برتر پرداخت استفاده ‌کنید!

حساب پی پال

مراحل شارژ حساب پرفکت مانی

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن کد ووچر پرفکت مانی را از سایت برتر پرداخت تهیه کنید!

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

شارژ حساب پرفکت مانی در برتر پرداخت

برتر پرداخت به ‌عنوان یکی از معتبرترین صرافی‌های آنلاین ارائه خدمات شارژ حساب پرفکت مانی، خدمات شارژ اکانت پرفکت مانی را با احراز هویت اتوماتیک (فقط با ایمیل و شماره تلفن همراه) و به ‌صورت آنی ارائه می‌کند. در برتر پرداخت شارژ پرفکت مانی از طریق انواع کارت‌های عضو شتاب، انتقال بین حساب‌های پرفکت مانی، تبدیل وب مانی، شارژ با بیت کوین و شارژ با ووچر پرفکت مانی انجام‌ می‌شود. اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن حساب خود را شارژ کنید، برتر پرداخت در خدمت شماست.

روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی

برای شارژ حساب‌های پرفکت مانی روش‌های مختلفی وجود دارد. با توجه به اینکه سرویس‌های این پلتفرم برای کاربران ایرانی فعال است و ارتباطی با تحریم‌ها ندارد، می‌توانید از تمامی این روش‌ها استفاده‌ کنید و محدودیتی در شارژ اکانت پرفکت مانی خود ندارید.

۵ روش رایج برای شارژ حساب پرفکت مانی عبارتند از:

✔ خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین

رایج‌ترین روشی که کاربران داخل ایران می‌توانند برای شارژ حساب پرفکت مانی استفاده‌ کنند، خدمات صرافی‌های آنلاین مانند برتر پرداخت است. در صرافی‌های آنلاین از طریق کارت‌های عضو شتاب و موجودی ریالی حساب‌های بانکی خود می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را به مبلغ دلخواه شارژ کنید. انتقال شارژ با استفاده از این روش به‌ صورت اتوماتیک و آنی انجام‌ می‌شود.

✔ انتقال پول بین حساب‌های پرفکت مانی

روش بعدی که اغلب دارندگان حساب‌های پرفکت مانی آن را انتخاب می‌کنند، انتقال بین حساب‌های پرفکت مانی است. به‌ عنوان مثال اگر یکی از افراد خانواده یا دوستان شما دارای اکانت پرفکت مانی باشد، می‌تواند به‌ حساب شما دلار پرفکت مانی واریز کند. این روش معاف از کارمزد است و جابجایی شارژ در آن به‌ صورت آنی انجام‌ می‌شود.

✔ شارژ پرفکت مانی با استفاده از ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی محبوب‌ترین سرویس پرفکت مانی است که برای تسریع روند خریدهای اینترنتی طراحی شد. برای خرید یا فروش ووچر پرفکت مانی نیاز به ‌حساب پرفکت مانی ندارید، ولی برای شارژ حساب پرفکت مانی خود می‌توانید از کد ووچرهایی که قبلاً خریداری کرده‌اید، استفاده ‌کنید. برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به شارژ پرفکت مانی هیچ‌گونه سقف مبلغی وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه شارژ پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه کنید.

✔ شارژ حساب پرفکت مانی از طریق تبدیل وب مانی به پرفکت مانی

وب مانی یکی دیگر از سرویس‌های محبوب پرداخت ارزی و خرید از سایت‌های خارجی است. اگر صاحب یکی از حساب‌های وب مانی هستید، می‌توانید موجودی حساب خود را به پرفکت مانی تبدیل کنید. این روش برای نقد کردن درآمدهای دلاری امن و قابل ‌اعتماد است. به طور معمول، قیمت خرید وب مانی تا حدی کمتر از پرفکت مانی است، اما کارمزد تبادل آن ناچیز است.

✔ شارژ کردن پرفکت مانی با بیت کوین

و اما آخرین روشی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، شارژ حساب پرفکت مانی با موجودی بیت کوین کیف پول الکترونیک شماست. برای استفاده از این روش، از طریق بخش ثبت نام وارد پنل کاربری خود در سایت برتر پرداخت شوید و موجودی بیت کوین حساب خود را به ‌صورت آنی و اتوماتیک به پرفکت مانی تبدیل کنید.

 

مراحل و نحوه شارژ پرفکت مانی در برتر پرداخت

برای شارژ پرفکت مانی یا تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به پرفکت مانی نیاز به احراز هویت با کد ملی نیست، فقط مراحل زیر را با دقت انجام دهید:

  1. ثبت نام در سایت برتر پرداخت
  2. تایید ایمیل و تلفن همراه به ‌صورت اتوماتیک و آنی
  3. انتخاب شارژ حساب پرفکت مانی از قسمت سفارش‌ها
  4. وارد کردن مبلغ دلخواه برای شارژ اکانت پرفکت مانی
  5. انتخاب کیف پول پرفکت مانی
  6. تکمیل سفارش شما به ‌صورت آنی و اتوماتیک

شارژ حساب پرفکت مانی در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت شارژ حساب پرفکت مانی آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

به طور معمول شارژ حساب پرفکت مانی با روش‌های معرفی شده به ‌صورت آنی و در کمتر از ۱ الی ۲ دقیقه انجام ‌می‌شود.

برای شارژ حساب پرفکت مانی باید شماره کیف پول پرفکت مانی خود را وارد کنید.

نحوه شارژ پرفکت مانی کاملاً ساده و سریع است. پس از ثبت نام در سایت برتر پرداخت، از طریق پنل کاربری درخواست شارژ حساب پرفکت مانی خود را ثبت و روش مورد نظر برای شارژ اکانت را انتخاب می‌کنید.

comment
فهرست