شارژ پی پال

شارژ پی پال یکی از سریع‌ترین و بهترین روش‌های انتقال پول در دنیا است. با شارژ اکانت پی پال خود (دلار یا یورو) می‌توانید خرید اینترنتی انجام دهید و به ‌حساب پی پال دیگران پول واریز کنید. با برتر پرداخت خدمات شارژ حساب پی پال در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کمترین کارمزد و امنیت بالا را تجربه کنید. برای ثبت سفارش شارژ آنی پی پال، همین حالا وارد حساب کاربری خود شوید.

حساب پی پال

مراحل شارژ اکانت پی پال

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن اکانت پی پال خود را از سایت برتر پرداخت شارژ کنید!

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید ایمیل و شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

شارژ اکانت پی پال در برترپرداخت

با استفاده از خدمات شارژ پی پال برتر پرداخت می‌توانید حساب پی پال خود یا دیگران به هر مبلغ دلاری یا یورویی (یا سایر ارزها) که تمایل دارید، بدون محدودیت در مبلغ شارژ کنید. شارژ حساب شما در پلتفرم برتر پرداخت از طریق حساب‌های معتبر، امن و وریفای شده و اصطلاحاً دلار سفید و بانکی انجام ‌می‌شود.

برتر پرداخت برای شارژ حساب پی پال فرناز و میلی یا نقل و انتقال پول بین حسب‌های اعضا خانواده نیز خدمات ارائه می‌کند. با سرویس ما می‌توانید در هر نقطه از جهان، فقط با یک ایمیل، شماره تماس، حساب کاربری PayPal و یک حساب متصل به بانک (یا کارت اعتباری) خرید شارژ پی پال را در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

نحوه شارژ اکانت پی پال

برای شارژ حساب پی پال باید شماره حساب پی پال یا ایمیل حساب فرد گیرنده را داشته‌ باشید. در کنار ارائه شماره حساب یا لینک حساب کاربری، بهتر است توضیحات مربوط به پولی که می‌خواهید انتقال بدهید را هم بنویسید. در مواقعی ممکن است سایت خارجی که قصد خرید از آن را دارید، می‌خواهد مبلغ خرید را به ‌صورت Send Money ارسال کنید. در این شرایط نیز می‌توانید مشخصات سرویسی که خریداری کرده‌اید و سایت فروشنده را برای ما ارسالی کنید تا سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

پس از شارژ حساب، اطلاعات انتقال وجه و شماره تراکنش برای شما ارسال می‌شود تا در اختیار گیرنده قرار دهید. در صورت نیاز ایمیل پی پال برتر پرداخت نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. از شارژ حساب پی پال در بستر پرداخت می‌توانید برای اقدامات زیر استفاده ‌کنید:

  • واریز پول به ‌حساب PayPal
  • انتقال وجه به PayPal
  • خرید با پی پال از سایت‌های خارجی

مراحل خرید شارژ پی پال در برتر پرداخت:

  • ثبت نام در سایت برتر پرداخت
  • وارد کردن مشخصات کامل در صفحه ثبت نام و طی کردن مراحل احراز هویت
  • محاسبه قیمت و کارمزد شارژ پی پال
  • تایید درخواست و شارژ حساب پی پال

مشخصات مورد نیاز برای شارژ اکانت پی پال

برای شارژ پی پال و واریز دلار یا یورو به ‌حساب خود ابتدا باید وارد صفحه اصلی برتر پرداخت شوید و پس از ثبت نام در بخش کاربری، مراحل احراز هویت اتوماتیک را پشت ‌سر بگذارید. با توجه به اینکه از چه روشی برای شارژ حساب پی پال استفاده می‌کنید، اطلاعات را که در ادامه توضیح می‌دهیم باید در اختیار برتر پرداخت قرار دهید:

✔ شارژ مستقیم حساب پی پال

ایمیل متصل به ‌حساب پی پال گیرنده

لینک حساب کاربری گیرنده به آدرس paypal.com

✔ شارژ از طریق کردیت کارت‌ها

اطلاعات ویزا کارت یا مستر کارت برای افتتاح حساب وریفای شده پی پال

کارمزد انجام خدمات پی پال در برترپرداخت

شارژ حساب پی پال در بستر پرداخت و انتقال وجه در این پلتفرم شامل درصد ناچیزی است که با توجه به نوع تراکنش و مبلغ آن از حساب گیرنده کسر می‌شود. در شارژ پی پال، کارمزد به دو بخش «کارمزد ثابت» و «کارمزد متغیر» تقسیم می‌شود که کارمزد نهایی حاصل جمع این دو مبلغ است و از حساب گیرنده کم می‌شود. کارمزد ثابت با توجه به نوع تراکنش که انجام می‌دهید رقمی بین ۳ تا ۵ درصد است، اما کارمزد متغیر با توجه به کشور گیرنده، سابقه اکانت پی پال فرستنده و گیرنده متفاوت است.

به‌ عنوان‌ مثال، کارمزد شارژ پی پال برای شارژ دلاری حساب‌ها حدود ۰٫۳ دلار است که از حساب گیرنده مبلغ کسر می‌شود. بالاترین کارمزد شارژ اکانت پی پال مبلغی در حدود ۴٫۴ درصد است. در این مورد پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش حساب‌های پی پال ما در ارتباط باشید.

شارژ اکانت پی پال در برترپرداخت​

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت شارژ اکانت پی پال آماده همکاری با کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

با ارزهای دلار، یورو و پوند می‌توانید حساب پی پال خود را شارژ کنید. در صورت مایل برای شارژ حساب با سایر ارزها، باید معادل دلاری آن را برای برتر پرداخت واریز کنید.

انجام سفارش شارژ اکانت پی پال شما در بستر پرداخت طی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام شده و حساب شما ظرف ۲۴ الی ۷۲ ساعت شارژ می‌شود.

هزینه شارژ آنی پی پال به‌صورت درصدی از مبلغ کل شارژ حساب کسر می‌شود.

comment
فهرست