افتتاح حساب پرفکت مانی

یکی از ساده‌ترین روش‌های خرید و فروش پرفکت مانی، داشتن حساب پرفکت مانی است. با افتتاح حساب پرفکت مانی می‌توانید به آسانی نقل و انتقالات مالی خود را انجام دهید، از موجودی حساب خود ووچر پرفکت مانی بخرید و خریدهای اینترنتی خود را واریز کنید. برای ساخت حساب پرفکت مانی، هم می‌توانید از طریق مراجعه به سایت Perfect Money اقدام کنید، هم از طریق پنل کاربری برتر پرداخت. افتتاح حساب در پرفکت مانی برای کاربران ایرانی فعال است. این پلتفرم محبوب یک پنل ویژه به زبان فارسی راه اندازی کرده تا کاربران ایرانی بتوانند با انتخاب زبان فارسی از همه امکانات سایت پرفکت مانی (مانند پرداخت، دانلود و راهنما) استفاده‌ کنند.

pm pic

مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن حساب پرفکت مانی را با کمک تیم برتر پرداخت ایجاد و استفاده کنید!

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

انواع حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از معتبرترین سرویس‌های بین‌المللی دریافت و پرداخت الکترونیک پول است. حساب‌های پرفکت مانی از نظر امکانات، قابلیت‌ها و نرخ کارمزد تراکنش‌ها در سه سطح عادی، ممتاز و همکار طبقه‌بندی شده‌اند که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم:

✔ حساب عادی (Normal Account)

وقتی برای افتتاح حساب در پرفکت مانی اقدام می‌کنید، اولین سطح حسابی که به همه کاربران جدید تعلق می‌گیرد، حساب عادی است. اغلب کاربران پرفکت مانی حساب عادی دارند. در این حساب‌ها امکان واریز، برداشت و خرید وجود دارد. کارمزد تراکنش‌های مالی حساب‌های عادی ۱٫۵ درصد است.

✔ حساب ممتاز (Premium Account)

سطح بعدی حساب‌های ممتاز هستند. به صاحبان حساب‌های عادی که حداقل یک سال از افتتاح حساب آنها گذشته باشد و در این مدت گردش مالی در حدود حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا داشته‌ باشند، حساب ممتاز تعلق می‌گیرد. باز کردن حساب پرفکت مانی ممتاز یا ویژه چندین مزیت دارد که یکی از مهم‌ترین آنها کاهش مبلغ کارمزد تراکنش‌ها تا ۰٫۵ درصد است.

✔ حساب همکار (Partner Account)

پرفکت مانی برای اشخاص حقوقی این فرصت را فراهم کرده که از حساب‌هایی تحت ‌عنوان «حساب همکار» استفاده‌ کنند. مقدار کارمزد برای این حساب‌ها ۰٫۵ درصد است. به ‌علاوه اینکه به مانده دارایی حساب‌ها سود سالانه ۸ درصد تعلق می‌گیرد. این حساب‌ها باید به تایید رسمی پرفکت مانی برسند و مناسب کسب و کارهای اینترنتی هستند.

 

آیا افتتاح حساب پرفکت مانی برای ایرانیان امکان‌پذیر است؟

همان طور که می‌دانید، کشور ما سالهاست با انواع تحریم‌های اقتصادی و مالی دست و پنجه نرم می‌کند و سرویس‌های مالی الکترونیک بین المللی نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ مانند پی پال و مستر کارت. اما پرفکت مانی جزو معدود شرکت‌هایی است که به کاربران ایرانی سرویس می‌دهد. پرفکت مانی برای راحتی کاربران ایرانی یک پنل ویژه به زبان فارسی راه‌اندازی کرده تا امکان استفاده از همه امکانات سایت از جمله بخش پرداخت، دانلود و راهنما برای ما فراهم شود.

سرویس افتتاح حساب در پرفکت مانی نیز برای کاربران ایرانی فعال است و می‌توانید بدون نگرانی از خطر تحریم یا مسدود شدن دارایی‌های پرفکت مانی از طریق ورود به سایت PERFECTMONEY.COM حساب عادی باز کنید. پرفکت مانی فرایند افتتاح حساب، نقل و انتقال پول به اقصی نقاط دنیا و خریدهای اینترنتی را نیز برای کاربران ایرانی تسهیل کرده‌ است.

 

راهنمای ساخت حساب پرفکت مانی

برای استفاده از خدمات و سرویس‌های پرفکت مانی، می‌توانید برای خود حساب باز کنید. لازمه افتتاح حساب پرفکت مانی طی کردن مراحل زیر است:

  1. در سایت پرفکت مانی ثبت نام کنید

برای ساخت حساب پرفکت مانی ابتدا باید وارد سایت PERFECTMONEY.COM شوید و روی گزینه Sign up کلیک کنید.

  1. اطلاعات فرم ثبت نام را تکمیل کنید

در این مرحله فرم ثبت نام برای شما نمایش داده ‌می‌شود. در این فرم اطلاعاتی مانند نام حساب، نام و نام‌ خانوادگی، شهر، کشور، تلفن، ایمیل و نوع حساب از شما دریافت می‌شود. در پایان نیز باید یک رمز عبور قوی برای حساب خود وارد کرده و روی گزینه Register کلیک کنید.

نکته مهم: اگر می‌خواهید افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده داشته‌ باشید، باید با اطلاعات هویتی و ارتباطی واقعی خودتان حساب باز کنید.

  1. منتظر دریافت پیام شماه عضویت باشید

پس از اینکه اطلاعات شما ارسال شد، در صورت تایید یک پیام حاوی «شماره عضویت» یا «Member ID» برای شما ایمیل می‌شود. با این شماره و رمز عبوری که برای حسابتان انتخاب کرده‌اید، از طریق صفحه Login می‌توانید وارد حساب پرفکت مانی خود شوید.

 

نکات مهم در مورد پرفکت مانی

برای استفاده درست از پنل کاربری حساب پرفکت مانی، چند نکته مهم وجود دارد که باید به آنها دقت کنید:

✔ آشنایی با بخش‌های مهم پنل کاربری پرفکت مانی

پس از باز کردن حساب پرفکت مانی و ورود به پنل کاربری با بخش‌های زیر مواجه می‌شوید:

 

My Account: نمایش موجودی قابل برداشت و دارایی‌های پرفکت مانی حساب شما

Send Money: بخش انتقال پول و ارز دیجیتال بین حساب‌های پرفکت مانی

Currency Exchange: بخش تبدیل دارایی‌های فیات و دیجیتال به یکدیگر

Deposit: بخش واریز به‌ حساب

Withdraw: بخش برداشت از حساب

Statement: گزارش صورت حساب‌های اکانت شما

History: تاریخچه آخرین تراکنش‌های مالی حساب شما

Settings: تنظیمات حساب، اطلاعات شخصی و بخش امنیت حساب و پنل کاربری

✔ سود سالانه و کارمزد دارایی‌های پرفکت مانی

پرفکت مانی به ‌صورت سالانه به دارایی حساب‌های پرفکت مانی ۴ درصد سود سالانه پرداخت می‌کند. کارمزد تراکنش‌های مختلف نیز به طور متوسط بین ۰٫۵ تا ۱٫۹۹ درصد است که با توجه به نوع تراکنش، از فرستنده یا گیرنده مبلغ کسر می‌شود.

✔ پیشگیری از هک یا فیشینگ حساب

یکی از نقاط ضعف دارایی‌های دیجیتال، برگشت‌ناپذیر بودن آنها پس از هک یا فیشینگ حساب کاربران است. برای پیشگیری از این مشکل باید راهکارهای زیر را پیش بگیرید:

  1. حساب خود را احراز هویت کنید
  2. از Gmail و پسورد دو مرحله‌ای استفاده‌ کنید
  3. مراقب صفحه ورود های جعلی باشید
  4. پسورد مناسب و قدرتمند انتخاب کنید
  5. برای حساب خود یک آی پی ثابت تعریف کنید
  6. حتماً موقع خروج از حساب پرفکت مانی روی گزینه Exit کلیک کنید

افتتاح حساب پرفکت مانی در برتر پرداخت

برای ساخت حساب پرفکت مانی در ایران یا افتتاح حساب ووچر پرفکت مانی حتماً لازم نیست که مستقیماً از طریق سایت اصلی پرفکت مانی اقدام کنید، چون برتر پرداخت به‌ عنوان یکی از معتبرترین پلتفرم‌های ارائه خدمات خرید و فروش پرفکت مانی با احراز هویت اتوماتیک، شرایطی را فراهم کرده کاربران ایرانی می‌توانند با مراجعه به سایت برتر پرداخت و ثبت نام در پنل کاربری، از کلیه خدماتی که حساب‌های پرفکت مانی ارائه می‌کنند، بهره‌مند شوند.

در برتر پرداخت می‌توانید دارایی پرفکت مانی خود را ذخیره کنید، آن را به قیمت روز پرفکت مانی بفروشید، خرید اینترنتی انجام دهید یا پرفکت مانی حساب خود را به انواع ارزهای دیجیتال تبدیل کنید. برای ثبت نام در پنل کاربری برتر پرداخت، فقط کافی است شماره موبایل و ایمیل شما تایید شود. ساختن حساب پرفکت مانی در بستر پرداخت کار آسانی است و نهایتاً ۵ دقیقه طول می‌کشد!

 

منظور از آدرس حساب یا آدرس کیف پول پرفکت مانی چیست؟

کیف پول پرفکت مانی اصطلاح رایج است که به فضاهای نگهداری دارایی‌های پرفکت مانی گفته‌ می‌شود. کیف پول پرفکت مانی می‌تواند دلار، یورو، بیت کوین و طلا باشد. کیف پول پرفکت مانی قابلیت‌ها و امکانات مختلفی دارد و برای کاربرانی مناسب است که از گوشی تلفن همراه برای انجام معاملات خود استفاده می‌کنند. در هر حساب، علاوه بر کیف پول‌های نام برده می‌توانید کیف پول جدید هم ایجاد کنید یا چندین کیف پول مشابه داشته‌ باشید.

افتتاح حساب پرفکت مانی در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات پرفکت مانی است.

سوالات متداول

از طریق دریافت سود سالانه حساب خود و زیر مجموعه گیری، می‌توانید از پرفکت مانی دلار رایگان پرفکت مانی جایزه بگیرید.

خیر. ساخت حساب عادی پرفکت مانی برای کاربران ایرانی هیچ هزینه‌ای نداشته و رایگان است.

برای اینکه بتوانید حساب خود را وریفای یا به ‌اصطلاح رسماً تایید کنید، باید نام کاربری، شماره تلفن همراه و ایمیل واقعی خودتان را در فرم ثبت نام وارد کنید.

خیر. برای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی فقط کافی است در سایت برتر پرداخت ثبت نام کنید و از خدمات خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با بهترین قیمت و به ‌صورت آنی استفاده کنید.

comment
فهرست