ساخت حساب پی پال

پی پال به ‌عنوان بزرگ‌ترین سیستم آنلاین مالی دنیا، یکی از سریع‌ترین سرویس‌های دریافت و انتقال پول را دارد. اگر می‌خواهید در کمتر از چند دقیقه به‌ حساب دیگران پول واریز کنید یا مبلغی را دریافت کنید، ساخت حساب پی پال بهترین گزینه است. با ساخت اکانت پی پال می‌توانید خریدهای اینترنتی انجام دهید، در سایت‌های خارجی کسب درآمد کنید، کسب و کار آنلاین بین المللی راه‌اندازی کنید و به آسان‌ترین شکل ممکن درآمد دلاری خود را نقد کنید. برای افتتاح حساب پی پال، برتر پرداخت می‌تواند در معتبرترین کشورهای دنیا برای شما حساب پی پال وریفای شده باز کند. در حال حاضر خدمات ما در برتر پرداخت شامل ساخت حساب پی پال پرسونال برای نقد کردن درآمدهای ارزی است.

حساب پی پال

مراحل ساخت حساب پی پال

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن حساب پی پال شخصی خودتان را داشته باشید!

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

مراحل ایجاد اکانت PayPal در برترپرداخت

برای افتتاح حساب پی پال در برتر پرداخت ابتدا باید پرتال برتر پرداخت و بخش ثبت نام یک حساب کاربری برای خودتان باز کنید. پس از طی شدن مراحل احراز هویت اتوماتیک با ارسال ایمیل و شماره موبایل، حساب کاربری شما فعال و آماده استفاده می‌شود.

با ورود به پنل کاربری، از قسمت سرویس‌ها و خدمات، درخواست ساخت اکانت پی پال را تکمیل می‌کنید. برای شروع باید مبلغ ۴۹ دلار را به‌ عنوان هزینه افتتاح پی پال به صورت ریالی پرداخت نمایید. پس از بررسی اطلاعات سفارش شما توسط کارشناسان برتر پرداخت، حساب PayPal شما در سریع‌ترین زمان ممکن وریفای شده و آماده استفاده می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای درخواست افتتاح حساب پی پال وریفای شده عبارتند از:

☑ تایید هویت در پرتال کاربران برتر پرداخت

☑ ارسال اسکن پاسپورت

ویژگی‌های و مزایای PayPal

حساب پی پال یک درگاه واسطه برای انتقال پول یا واریز آنلاین است. افتتاح اکانت پی پال بر مبنای یک ایمیل انجام و تایید می‌شود. با داشتن این حساب می‌تواند فرایند نقد کردن درآمد ارزی، ارسال یا دریافت ارز پی پال و انتقال پول به خارج از ایران را به آسانی طی کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های کلیدی حساب‌های پی پال می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

✔ باز کردن حساب PayPal کاملاً رایگان است.

✔ پی پال (PayPal) برای معامله‌های کوچک از فروشنده کالا هزینه دریافت می‌کند نه خریدار.

✔ پی پال برای تبدیل ارز هزینه‌ جزئی دریافت می‌کند.

✔ سرویس پی پال (PayPal) اطلاعات بانکی کاربران را به ‌صورت ایمن ذخیره می‌کند تا مجبور نباشند آنها را در سایت‌های مختلف وارد کنند و حساب افراد در معرض خطر هک قرار بگیرد. تنها اطلاعاتی که نیاز دارند، آدرس ایمیل و رمز عبور برای انجام تراکنش‌ها است.

✔ با حساب پی پال می‌توانید از سایت‌های بزرگی مانند آمازون، علی‌بابا، ای بای و… خرید کنید.

✔ اگر کالایی را خرید کرده‌اید اما برای شما ارسال نشده است، پی پال می‌تواند به شما در پیگیری فروشنده کمک کند تا کالا یا مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید.

✔ هنگام خرید از سایت‌های خارجی با پی پال، مشخصات بانکی شما برای فروشنده قابل روئیت نیست و او فقط مشخصات PayPal را مشاهده می‌کند.

✔ خریدهایی که از سایت eBay با سرویس PayPal انجام می‌دهید، تحت پوشش بیمه «eBay Buyer Protection» هستند.

✔ اگر به‌ عنوان فروشنده از پی پال استفاده می‌کنید، می‌توانید بدون افشای اطلاعات بانکی خود، پرداخت‌ها را دریافت کنید. چون خریدار به‌ حساب پی پال شما پول واریز می‌کند و پی پال پس از کسر کارمزد تراکنش‌ها، مبلغ خریدها را به‌ حساب شما واریز می‌کند.

انواع حساب پی پال

حساب پی پال با هدف خرید و فروش از سایت‌های خارجی، نقد کردن دلار پی پال و شارژ حساب پی پال طراحی شده ‌است. هرچند استفاده از سرویس پی پال برای ایران تحریم است، اما کاربران پی پال برای افتتاح حساب پی پال می‌توانند از حساب‌های شخصی یا پرسونال کشورهای دیگر استفاده ‌کنند. برای خرید و فروش اینترنتی و نقد کردن درآمد دلاری این حساب بهترین انتخاب است!

سطح بعدی حساب‌های پی پال، حساب بیزنس یا تجاری است. این حساب‌ها قابلیت‌هایی دارند که برای کاربران حقوقی و تجار طراحی شده ‌است. اگر برای مراودات بین‌المللی کسب و کار خود یا دریافت و ارسال پول به خارج از کشور به یک حساب معتبر نیاز دارید، حساب بیزنس پی پال افتتاح کنید، چون سقف تراکنش‌ها در این حساب‌ها بالاست.

مزایای افتتاح حساب پی پال شخصی یا پرسونال

حساب پی پال شخصی یا پرسونال مناسب استفاده‌های شخصی است. از مهم‌ترین مزایای این حساب می‌توانیم اشاره کنیم به:

 • بدون کارمزد بودن پرداخت پی پال در حساب شخصی
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه برای ثبت‌نام، کنسل کردن و سایر موارد مربوط به‌ حساب
 • ساده و سریع بودن عملیات پرداخت و دریافت وجه در حساب پی پال پرسونال
 • مناسب برای افراد علاقه‌مند به خرید از فروشگاه‌های آنلاین
 • سقف تراکنش‌ها در حساب پرسونال ۱۰۰ دلار در هفته است

مزایای ساخت حساب پی پال بیزینس

حساب تجاری یا بیزنس پی پال دارای قابلیت‌هایی است که فعالیت را برای صاحبان کسب و کارها و تاجران آسان کرده است. از جمله مزایای افتتاح حساب پی پال بیزنس می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • سادگی مراحل افتتاح و وریفای شدن حساب
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه برای ثبت‌نام، هزینه ماهیانه یا کنسل کردن حساب
 • بالا بودن امنیت حساب پی پال بیزنس نسبت به حساب‌های شخصی
 • قابلیت پیگیری کلیه هزینه‌ها مانند پرداخت، سود و…
 • امکان ارائه خدمات پس از فروش به مشتری
 • سقف تراکنش‌ها در حساب بیزینس ۸۰۰ دلار در هفته و ۲۵۰۰ دلار در ماه است

تفاوت افتتاح حساب پرسونال و بیزینس پی پال

همان طور که توضیح دادیم، نوع کاربری و قابلیت‌های حساب‌های پرسونال با حساب‌های بیزنس تفاوت دارد. اما علاوه بر نوع کاربری و امکانات، این دو حساب تقاوت‌های دیگری هم دارند:

 • کمتر بودن مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی پال شخصی
 • محدودیت‌های کمتر در حساب‌های پی پال شخصی در مقایسه با حساب‌های بیزنس
 • بیشتر بودن سقف مبلغ دریافت یا واریز وجه در حساب‌های بیزنس
 • کمتر بودن حساسیت پی پال به حساب‌های شخصی در مقایسه با حساب‌های بیزنس

مزایای افتتاح حساب پی پال وریفای شده پرسونال و بیزینس

حساب وریفای شده به حساب‌های گفته‌ می‌شود که مورد تایید پی پال قرار گرفته است. داشتن حساب وریفای شده می‌تواند مزایا و قابلیت‌های بیشتری را برای شما فعال کند، از جمله:

 • عدم محدودیت در ارسال یا دریافت پول (واریز و برداشت پول به مبلغ دلخواه و بدون سقف)
 • وقتی پولی از حساب‌های دیگران دریافت می‌کنید، به طور مستقیم و اتوماتیک وارد حساب وریفای شده می‌شود
 • داشتن حساب وریفای شده اعتبار شما را در تراکنش‌های خرید یا فروش ارتقا می‌دهد

ساخت حساب پی پال در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت ساخت حساب پی پال آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

با افتتاح حساب پی پال می‌توانید در سایت‌های خارجی خرید کنید، درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنید و از این حساب برای رزرو هتل خرید بلیط هواپیما، ثبت نام در آزمون‌ها و… استفاده ‌کنید.

بله. پی پال این فرصت را برای کاربران خود فراهم کرده است تا علاوه بر افتتاح حساب شخصی پی پال، حساب بیزینس هم داشته ‌باشند.

سقف مجموع واریزها و پرداخت‌های اکانت پی پال شخصی شما نباید بیش از ۸۰۰ دلار در هفته باشد. در صورتی که مبلغ تراکنش‌های شما از این سقف عبور کند، حساب شما لیمیت یا محدود می‌شود.

در حال حاضر هزینه اکانت پی پال شخصی وریفای شده ۴۹ دلار است.

comment
فهرست