نقد کردن حساب پی پال

داشتن حساب پی پال فوق العاده است، زیرا خیلی راحت می‌توانید کسب درآمد دلاری داشته ‌باشید و به‌ راحتی پول برایتان واریز می‌شود. نقد کردن حساب پی پال و تبدیل دلار پی پال به تومان نیز کار چندان سختی نیست. در برتر پرداخت می‌توانید از طریق انتقال ارز پی پال به‌ حساب بانکی و برداشت با استفاده از مستر کارت نقدی، برای نقد کردن درآمد پی پال حساب خود اقدام کنید. نقد کردن پول پی پال در برتر پرداخت در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام ‌می‌شود و نیاز به چک یا سفته ندارد!

حساب پی پال

مراحل نقد کردن حساب دلاری پی پال

می توانید در سریع ترین زمان ممکن حساب پی پال خود را در برتر پرداخت نقد کنید.

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

انواع روش‌های نقد کردن پول پی پال

پی پال یکی از سریع‌ترین و امن‌ترین روش‌های نقل و انتقال بین المللی پول در دنیاست که برای خرید و فروش کالا در اینترنت، پرداخت آنلاین هزینه خدمات و انتقال پول استفاده می‌شود. نقد کردن حساب پی پال برای کاربران ایرانی و تبدیل آن به ریال از طریق روش‌های مختلفی انجام‌ می‌شود که در ادامه توضیح می‌دهیم:

✔ انتقال ارز پی پال به‌ حساب بانکی

رایج‌ترین روش نقد کردن درآمد پی پال، انتقال پول به طور مستقیم به‌ حساب بانکی است. مراحل برداشت از حساب به این ترتیب است:

 1. ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. مبلغ مورد نظر و اطلاعات حساب بانکی که قرار است پی پال مبلغ درخواستی را از حساب شما کسر و به آن واریز نماید را وارد کنید.

حداقل مبلغی که می‌توانید از حساب پی پال خود خارج کنید، یک دلار است و پی پال بابت نقد کردن درآمد از شما کارمزد دریافت نمی‌کند. انجام این تراکنش مالی از سوی پی پال حداقل ۱ روز کاری زمان می‌برد، ولی باید در نظر داشته ‌باشید که ممکن است انجام پردازش توسط بانکی که شماره حساب آن را معرفی کرده‌اید به زمان بیشتری نیاز داشته ‌باشد.

✔ برداشت با استفاده از مستر کارت نقدی

روش بعدی نقد کردن حساب پی پال، برداشت با استفاده از مستر کارت نقدی است. در این روش ابتدا باید وارد حساب خود شوید و مبلغ مورد نظر برای برداشت را مشخص کنید. سپس باید از بین کارت‌هایی که می‌توان از طریق آنها برداشت انجام داد، مستر کارت یا ویزا کارت نقدی را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی پی پال مبلغ مورد نظر را از حساب شما کسر و به کارت منتقل می‌کند. نقد کردن حساب پرفکت مانی با این روش و انتقال پول از پی پال به مستر کارت یا ویزا کارت حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. کارمزد این سرویس حدوداً ۰٫۲۵ دلار است و با توجه به دلار، یورو و پوند بودن ارز ممکن است کمی بیشتر هم باشد. کل عملیات انتقال وجه در این روش توسط سیستم نقد پی پال انجام ‌می‌شود.

✔ دریافت دلار پی پال با مستر کارت نقدی

این روش در کشور ما کاربرد ندارد، اما کاربران خارج از کشور می‌توانند برای برداشت سریع موجودی حساب خود از آن استفاده‌ کنند. شرکت پی پال به کاربران خود توصیه می‌کند که از مستر کارت نقدی مخصوص خود به ‌عنوان سریع‌ترین روش برای برداشت پول استفاده‌ کنند. در این روش می‌توانید روزانه حداکثر ۴۰۰ دلار از حساب خود برداشت کنید.

✔ دریافت چک

روش دیگری که برای نقد کردن درآمد پی پال می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، دریافت چک است. فرآیند صدور چک در آمریکا (دفتر مرکزی پی پال) حداقل یک الی دو هفته طول می‌کشد. هزینه صدور هر چک حدوداً ۱٫۵۰ دلار است. برای دریافت چک پی پال باید این مراحل را طی کنید:

 1. وارد حساب کاربری خود شوید
 2. روی گزینه انتقال پول یا «Transfer Money» کلیک و گزینه Request a Check by mail instead را انتخاب کنید.

نحوه نقد کردن درآمد پی پال

برای نقد کردن حساب پی پال خود ابتدا باید وارد سایت برتر پرداخت شوید، در بخش ثبت نام برای خودتان یک حساب کاربری ایجاد و مراحل احراز هویت اتوماتیک را طی کنید. پس از اینکه حساب شما تایید شد، در پنل کاربری، بخش ثبت سفارش گزینه «فروش پی پال» را انتخاب و موارد زیر را وارد کنید:

 1. انتخاب نوع ارز (دلار، یورو، پوند و…)
 2. وارد کردن مبلغ ارز
 3. انتخاب نوع حساب پی پال واریز کننده (شرکتی یا شخصی)
 4. وارد کردن ایمیل حساب پی پال برای صدور فاکتور
 5. توضیحات مهم درباره سفارش نقد کردن درآمد 

کارشناسان ما در برتر پرداخت طی کمتر از ۲ ساعت سفارش شما را بررسی و انجام می‌دهند. حفظ امنیت بالا و سرعت در انجام سفارش کاربران از مهم‌ترین وظایف ماست.

مهم‌ترین نکته در نقد کردن درآمد پی پال

یکی از مهم‌ترین نکات نقد کردن حساب پی پال، مراجعه به صرافی‌های معتبر است. با توجه به اینکه برای انجام این عملیات مالی باید در سایت صرافی احراز هویت کنید و طی کردن مراحل احراز هویت مستلزم ارسال اطلاعات شخصی و همچنین اطلاعات مربوط به درآمد و دارایی شماست، ممکن است مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار گیرد!

به همین دلیل اکیداً توصیه می‌کنیم برای نقد کردن درآمد پی پال حساب خود به صرافی‌های آنلاین و معتبر مراجعه کنید. علاوه بر این، به نکات زیر هم توجه کنید:

 • باید ایرانی بودن خود را مخفی نگه‌ دارید، در غیر این صورت حساب شما مسدود می‌شود و امکان جابه‌جایی پول برایتان وجود نخواهد داشت.
 • بهتر است از VPS استفاده‌ کنید
 • تمامی افرادی که به‌ حساب شما پول واریز می‌کنند باید در حساب خود دارای هویت باشند.

ویژگی‌های نقد کردن پول پی پال در برترپرداخت

اگر فریلنسر هستید، درآمد ارزی و دلاری دارید و برای نقد کردن حساب پی پال خود با مشکل مواجه شده‌اید، برتر پرداخت می‌تواند به شما کمک کند تا درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنید. نقد کردن درآمد پی پال در برتر پرداخت چندین مزیت دارد:

تضمین نرخ مناسب

برتر پرداخت با مناسب‌ترین نرخ، نقد کردن پی پال و درآمد دلاری شما را انجام می‌دهد

تسویه حساب سریع

برتر پرداخت نقد کردن حساب دلاری شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد و می‌توانید طی ۱ الی ۲ روز کاری درآمد خود را به ریال دریافت کنید

عدم محدودیت در مبلغ

برتر پرداخت هیچ محدودیتی برای مبلغ درآمدی که قصد نقد کردن آن را دارید، ندارد

مشاوره و پشتیبانی

کارشناسان ما ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما درباره نقد کردن درآمد پی پال یا نقد کردن دلار پی پال هستند

نقد کردن حساب پی پال در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت نقد کردن حساب پی پال آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

بهترین و مطمئن ترین روش برای نقد کردن درآمد پی پال کاربران ایرانی به تومان، تبدیل دلار پی پال به مستر کارت یا انتقال ارز پی پال به‌ حساب بانکی است.

کارمزد نقد کردن درامد ارزی پی پال با توجه به‌ روش انتخابی و ارز موجود در حساب پی پال شما متفاوت خواهد بود. در این مورد باید با کارشناسان برتر پرداخت صحبت کنید.

درآمد سایت‌های فریلنسری که در حوزه‌های مختلف فعالیت دارند و درآمد حاصل از ادسنس و یوتیوب را می‌توانید از طریق برتر پرداخت نقد کنید.

بله. برای نقد کردن حساب پی پال و تبدیل دلار پی پال به هر دارایی دیگری باید حساب شما وریفای شده باشد.

comment
فهرست