امروزه بازی های اینترنتی خیلی که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. آیا می دانید که می توانید با بازی Splinterlands درآمد دلاری کسب کنید؟

در دنیای امروز با پیدایش NFT و بلاک چین ها، امکان کسب درآمد دلاری از بازی های بلاک چینی برای افراد فراهم شده است. به دلیل کسب درآمد بازی  اسپلینترلندز، روز به روز طرفداران زیادی در هر رده سنی به خود جذب کرده است. 

ما در این مقاله قصد داریم مراحل آموزش بازی splinterlands و نحوه کسب درآمد دلاری از این بازی را با جزئیات کامل به شما توضیح می دهیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بازی Splinterlands چیست؟

 بازی Splinterlands یکی از محبوب ترین بازی های بلاک چین است. همچنین شما می توانید با بازی Splinterlands درآمد دلاری کسب کنید. این بازی کارتی تاکتیکی بر روی بلاک چین Hive قابل اجرا است و از شبکه هایی چون ترون (Tron وکس (wax)، اتریوم (Ethereum) پشتیبانی می کند. 

خیلی از افراد بازی Splinterlands را به نام استیم مانسترز (Steem Monsters) میشناسند که بر روی بلاک چین استیم (Steem) اجرا می شد. اما از وقتی مدیریت پلتفرم این بازی را جاستین تون به عهده گرفت اسم آن به Splinterlands تغییر پیدا کرد و به روی بلاک چین هایو انتقال پیدا کرد.

بازی اسپلینترلندز برای همه اشخاص رایگان است. برای شروع بازی تنها کافی است که مرورگر تلفن همراه یا وب داشته باشید و باید یک بسته 10 دلاری هم خریداری کنید. در بازی Splinterlands بازیکن ها با کارت هایی که در دست دارند به رقابت می پردازند. هر کارت قابلیت مخصوص خودش را دارد. شخص برنده در این بازی جایزه دریافت می کنند. 

مراحل ساخت بازی Splinterlands

 

  1. اولین قدم برای ثبت نام بازی اسپلینترلندز وارد سایت www.splinterlands.com شوید. روی قسمت LOG IN در بالا سمت راست یا PLAY NOW در وسط تصویر کلیک کنید.

بازی Splinterlands

2. در اینجا اگر شما حساب کاربری نداشته باشید در سمت چپ روی قسمت CREATE ACCOUNT کلیک کنید.

آموزش کامل بازی Splinterlands

3. در این قسمت ایمیل خود را در کادر اول وارد کنید و در کادر بعدی همان ایمیل را مجددا وارد کنید. در کادر سوم هم اگر شما لینک دعوت داشته باشید می توانید آن را وارد کنید. دو قسمتی بعد هم برای فعال یا غیر فعال کردن آخرین بروزرسانی و قوانین سایت است. در نهایت Continue را کلیک کنید تا به مراحل بعدی ثبت نام بروید.

کسب درآمد با بازی Splinterlands

در این قسمت باید یک رمز عبور انتخاب کنید و در کادر بعد همان رمز را تکرار کنید و بعد گزینه CREATE را کلیک کنید.

دآمد دلاری با بازی اسپلینترلندز

4. در این مرحله حساب کاربری شما ساخته شده است و یک پیام خوش آمدگویی به شما نمایش داده می شود. با انتخاب Play Tutorial، ویدیوی مربوط به آموزش بازی را می توانید ببینید.

بازی اسپلینترلندز و کسب درآمد

اما اگر شما نیاز به دیدن این ویدیو ندارید گزینه SKIP را بزنید که وارد بازی Splinterlands شوید.

شروع بازی Splinterlands

بعد از پایان ثبت‌نام  بازی اسپلینترلندز  وارد محیط بازی می شوید، که در اولین مرحله با صفحه‌ی زیر روبرو می شوید. در این صفحه اصلی بخش‌های مختلفی وجود دارد که به بررسی هر بخش در ادامه می پردازیم.

BATTLE

در قسمت Ranked گزینه Battle وجود دارد. اگر شما می خواهید امتیاز خود را بازی اسپلینترلندز  بالا ببرید باید  گزینه Battle را انتخاب کنید.

آموزش بازی اسپلینترلندز

LEARN

اگر با بازی آشنا نیستید و بار اولی است که می خواهید بازی کنید گزینه Learn را انتخاب کنید تا ویدئوی آموزشی به شما نشان داده شود.

بازی Splinterlands

PRACTICE

برای این که مطمئن باشید که می توانید بر اساس آموزش ها، بازی اسپلینترلندز را بازی کنید باید حتما تمرین داشته باشید تا مهارت های کافی بدست بیاورید. دقت کنید امتیازاتی که در این بازی بدست می آورید برای شما در نظر گرفته نمی شود برای این که در این مرحله شما به صورت تستی بازی می کنید. برای تمرین فقط گزینه FIGHT را انتخاب کنید.

مراحل ساخت بازی Splinterlands

CHALLENGE

شما اگر دوست داشته باشید که با دوستان خود بازی اسپلینترلندز کنید این گزینه را انتخاب کنید. در جریان باشید امتیازات این مرحله برای شما لحاظ نمی شود. فقط می توانید از بازی با دوستان خود لذت ببرید.

مراحل ساخت بازی اسپلینترلندز

با انتخاب گزینه INVITE در برابر CHALLENGE می توانید دوستان خود را به بازی اسپلینترلندز دعوت کنید. تنها حالتی که در بازی برای شما امتیازات لحاظ می شود و سطح شما را بالا می برد حالت BATTLE است.

نبرد بازی Splinterlands

برای این که در بازی اسپلینترلندز کسب امتیاز کنید گزینه BATTLE را انتخاب کنید تا بازی برای شما شروع شود.

ساخت بازی اسپلینترلندز

برای انصراف از بازی گزینه CANCEL MATCH را کلیک کنید. در صورت انتخاب این گزینه شما در بازی اسپلینترلندز بازنده می شوید و امتیاز به رقیب شما داده می شود.

کسب درآمد دلاری با بازی

در این مرحله شما می توانید قدرت رقیب خود را ببینید. اطلاع از قدرت رقیب خود، شما را در انتخاب بهتر کارت برای رقابت با رقیب خود کمک می کند.

 اگر قصد دارید بازی اسپلینترلندز را شروع کنید، با انتخاب گزینه  CREATE TEAM می توانید تیمی از چند کارت تشکیل دهید. شما اگر گزینه SURRENDER انتخاب کنید، بازی را از دستمی دهید و بازی هم به نفع حریف شما تمام می شود.

کسب درآمد از بازی Splinterlands

این مرحله مربوط به انتخاب کارت ها است. اولین کارت انتخابی شما کارت Summoners است که ویژگی تمام کارت‌ها را تعیین می کند. در اصل کارت Summoners  لیدر تیم است.

MANA :17/17 به این معنی است که مجموع  تعداد مانا باید به عدد 17 برسد که یکی از ویژگی های کارت ها محسوب می شود. عدد مانا در قسمت بالا سمت چپ کارت نشان داده می شود. البته برای هر کارت متفاوت است. تعداد MANA در کارت های ما عدد 17 است و الان زمان شروع بازی است.

نکته دیگری برای انتخاب کارت‌ها محدود بودن زمان است، اگر شما قبل از زمانی که با ساعت شنی مشخص شده، شما کارت‌های خود را انتخاب نکرده باشید، امتیاز شما به رقیب می رسد. در اینجا بعد از انتخاب کارت‌ها شما آمادگی مبارزه با حریف خود را دارید،  کافی است گزینه BATTLE در قسمت بالا  سمت چپ تصویر کلیک کنید تا مبارزه با رقیب  شروع شود.

بازی Splinterlands چیست

بعد از انتخاب این کارت ها به این صفحه منتقل می شوید. در این قسمت با توجه به کارت ها و تیم انتخابی شما، رقابت با تیم مخالف شما آغاز می شود. 

با انتخاب RUMBLE رقابت آغاز می شود و زمانی که قدرت یکی از کارتهای طرفین به پایان برسد آن شخص بازنده و تیم مقابل برنده است. 

بازی Splinterlands

بعد از انتخاب برنده بازی، پاداش به تیم برنده تعلق می گیرد. با انتخاب گزینه  REPLAY بازی مجددا شروع می شود.با انتخاب CLOSE از بازی خارج می شوید.

درآمد از بازی

خرید توکن بازی Splinterlands 

بازی Splinterlands دارای سه توکن است. که هر کدام از توکن ها برای هدفی خاص در بازی طراحی شده است. اگر شما قصد تهیه این توکن‌ها را داشته باشید، می‌توانید روی علامت + در کنار یکی از انواع توکن که در نوار بالایی صفحه مشخص شده است، کلیک کنید تا به صفحه خرید توکن انتخابی منتقل شوید. 

توکن SPS

 در این قسمت رنگ سبز به توکن‌های SPS، رنگ آبی مربوط به توکن‌های DEC و رنگ طلایی توکن‌های GOLD را نشان می‌دهد.

خرید توکن بازی Splinterlands

اگر شما قصد خرید توکن SPS را برای بازی Splinterlands دارید، حتما باید کیف پول خود را به پلتفرم بازی وصل کنید. برای خرید توکن SPS علامت + کنار مستطیل سبز رنگ انتخاب کنید. با انتخاب آن صفحه‌ای مثل تصویر زیر به شما نشان داده می‌شود.

با استفاده از ارز دیجیتال و کارت اعتباری امکان خرید توکن SPS را دارید. برای ایرانیان ساده ترین راه استفاده از ارز دیجیتال است. لازم است در کادر دوم مقدارم بیت کوین را برای خرید توکن وارد کنید. بعد با انتخاب گزینه Buy SPS به کیف پول خود وصل می شوید و ارز دیجیتال شما منتقل می شود. 

پرداخت توکن بازی Splinterlands

در تصویر لینک چند صرافی مشخص است که شما با انتخاب صرافی مورد نظر خود به پلتفرم صرافی وصل می شوید و خرید خود را انجام می دهید.

توکن DEC

روش خرید توکن DEC دقیقا شبیه خرید توکن SPS است. باید ابتدا علامت + در کنار مستطیل بنفش را انتخاب کنید تا صفحه‌ای مانند تصویر پایین برای شما باز شود. در پایان  گزینه Buy DEC را انتخاب  کنید. در اینجا هم اگر کاربران قصد خرید از صرافی‌ها را داشته باشند، امکان انتقال به پلتفرم صرافی‌ها وجود دارد.

توکن بازی اسپلینترلندز

توکن GOLD

تووکن GOLD یکی دیگر از توکن های بازی Splinterlands است که هر 1000 توکن برابر با یک دلار است. 

بازی Splinterlands درآمد دلاری

برای خرید این توکن ارز دیجیتال خود را انتخاب و بر روی گزینه BUY کلیک کنید تا به شما اجازه دسترسی به کیف پول جهت پرداخت هزینه بازی اسپلینترلندز را بدهد.

کلام پایانی

در این مقاله به معرفی بازی Splinterlands و آموزش نحوه کسب درآمد با بازی اسپلینترلندز پرداختیم. این بازی یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که با توجه به محبوبیت زیاد با افزایش کاربر مواجه است علاوه بر کسب درآمد، این بازی قابلیت های دیگری از جمله استیکینگ و مشارکت در حاکمیت اکوسیستم را دارد.

سوالات متداول؟

1.اسپلیدلندز چه نوع بازی است؟

یک بازی استراتژیک NFT برای وب 3.0 است، اسپلیدلندز یک بازی کارتی استراتژیک NFT است که بر روی بلاک چین Hive فعالیت می‌کند.

2.چگونه در Splinterlands کارت‌های بهتری دریافت کنیم؟

ارزش یک کارت به قدرت کارت و نادر بودن آن است. یکی دیگر از روش‌های دریافت کارت از طریق بسته است. بازیکنان  این بازی می‌توانند بسته‌هایی را برای بدست آوردن هیولاها و احضارکنندگان خریداری کنند. این بسته‌ها کارت‌های تصادفی را ارائه می‌کنند.

3.هزینه شروع بازی Splinterlands چقدر است؟

بازی اصلی رایگان است، اما اگر علاقه دارید کل امکانات بازی در دسترس شما باشد باید ۱۰ دلار هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،