کمپانی پرفکت مانی بستر اینترنتی برای خدمات مالی کاربران فراهم کرده است. این شرکت در پاناما است و ادعا دارد که آسان‌ترین روش را  برای انتقال پول دارد. البته رضایت کاربرانی که از خدمات این کمپانی استفاده می‌کنند ادعای این شرکت را اثبات کرده است. پرفکت مانی یک کیف الکترونیکی است که به همه کاربران در دنیا خدمات مالی ارائه می‌دهد. از کیف پول پرفکت مانی می‌توان برای انتقال ارز و پرداخت ارزی خارج از کشور استفاده کرد. این کیف پول پرداخت ریالی ندارد اما با ارزهای مختلف امکان پرداخت است. ما در این بلاگ قصد داریم روش تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین را به شما آموزش بدهیم تا انتها با ما همراه باشید.

مراحل استفاده از خدمات پرفکت مانی

1.ساخت اکانت پرفکت مانی

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی اولین قدم ساخت اکانت پرفکت مانی است. پرفکت مانی برای ایرانی‌ها هیچ محدودیتی در نظر نگرفته است، به همین دلیل شما می‌توانید بدون نیاز به مدارکی که ثابت کنید شما خارج از ایران هستید یا داخل ایران، حساب پرفکت مانی خود را بسازید. 

2.شارژ اکانت پرفکت مانی

مرحله دوم بعد از ساخت اکانت پرفکت مانی، شارژ حساب است. برای شارژ حساب می‌توانید از ووچر پرفکت مانی یا کردیت کارت استفاده کنید. خرید اتوماتیک و آنی پرفکت مانی کافی است وارد سایت برتر پرداخت شوید و درخواست خود را ثبت بفرمایید.

3.خرید با پرفکت مانی

بعد از شارژ کردن حساب خود امکان خرید با  پرفکت برای شما امکان پذیر است. در نظر بگیرید خرید با پرفکت در صورتی امکان پذیر است که درگاه پرفکت را داشته باشند.

تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین

یکی از بهترین ارز دلاری برای کاربران ایرانی پرفکت مانی است. با استفاده از پرفکت مانی شما می‌توانید از سایت‌هایی چون آمازون خریداری کنید. از جمله امکانات پرفکت مانی تبدیل این ارز به بیت‌کوین است. با تبدیل ارز گردش مالی بسیاری در بازار ارز دیجیتال اتفاق می‌ا‌‌فتد این گزینه از شاخص ترین مزایای ارز دیجیتال است. تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین بر اساس هدف‌های مختلفی انجام می‌شود. معروفترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال در کریپتوکارنسی بیت‌کوین است.

از طرفی خیلی از افراد برای گرفتن سود از تغییرات نوسان بازار ارز دیجیتال بر روی بیت‌کوین سرمایه گذاری می‌کنند و خرید و فروش انجام می‌دهند. به همین دلیل این افراد به دنبال تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین هستند.  افرادی که قصد تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین را دارند به 2 طریق مستقیم و غیرمستقیم می‌توانند دارایی پرفکت مانی خود را به ارز بیت‌کوین تبدیل کنند که ما این روش‌ها را به شما توضیح می‌دهیم که خود شما انتخاب کنید از چه طریق این تبدیل را انجام دهید. 

  • روش مستقیم تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین از طریق سایت پرفکت مانی

از طریق سایت پرفکت مانی شما می‌توانید تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین را انجام دهید. اولین قدم باید وارد سایت پرفکت مانی perfectmoney.is شوید. بعد از اینکه اطلاعات حساب کاربری خود وارد کردید و LOGIN کردید. به بخش برداشت وجه بروید در این قسمت روی کلمه Bitcoin کلیک کنید.

خرید بیتکوین

 

 

در این مرحله مبلغ مورد نظر خود را برای تبدیل به ارز وارد کنید.

فروش بیت کوین

 

 

مبلغ کمی برای کارمزد تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین از حساب شما کم می‌شود. 24 ساعت مبلغ شما به بیت‌کوین تبدیل می‌شود. حتما در زمان انجام تراکنش به وارد کردن حروف و اعداد به درستی تا برای شما مشکلی پیش نیاید. از دیگر امکانات استفاده از این روش تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین و واریز آن به دیگر افراد است. در این مورد کافی است تنها اطلاعات کیف پول بیت‌کوین دریافت کننده را به درستی وارد کنید.

  • روش غیر مستقیم تبدیل پرفکت مانی به ارز بیت‌کوین

استفاده از صرافی مورد اعتماد پرفکت مانی

 از دیگر روش‌های تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین، انتقال آن از طریق صرافی‌های مورداعتماد پرفکت مانی است. در سایت پرفکت مانی بخشی به اسم تبدیل است. اگر وارد این قسمت شوید، لیستی از صرافی‌های بین‌المللی را می‌بینید که پرفکت مانی این صرافی‌ها را به عنوان شریک تجاری خود معرفی کرده است. برای تبدیل پرفکت مانی می‌توانید از این صرافی‌های بین المللی کمک بگیرید. برای انتخاب صرافی حتما توجه کنید که صرافی مورد نظرشما تحریم نباشد.

شارژ پرفکت مانی

برای استفاده از صرافی منتخب شما حتما باید احراز هویت را انجام دهید بعد وارد صفحه تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین شوید، مبلغ را وارد کنید و از طریق پرفکت مانی پرداخت را انجام دهید. بعد از تاییدیه بیت‌کوین به کیف پول شما منتقل می‌شود.

تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین

خود کمپانی پرفکت مانی هیچ تحریمی برای ایرانی‌ها لحاظ نکرده است و کاربران ایرانی امکان استفاده از خدمات پرفکت مانی را دارند، اما حتما به این موضوع دقت کنید که بعضی از صرافی‌ها ایرانی‌ها را تحریم کرده است. 

استفاده از صرافی برتر پرداخت

راحت ترین و سریعترین روش تبدیل پرفکت مانی به ارز استفاده از صرافی‌های ایرانی است. برای این کار حتما به امنیت سایت دقت بفرمایید. سایت برتر پرداخت بدون هیچ مشکلی در کوتاهترین زمان، امکان تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین را برای شما فراهم کرده است. با خیال راحت می‌توانید تبدیل را انجام دهید. کافیست وارد حساب کاربری خود در صرافی برتر پرداخت شوید. بعد در قسمت فروش پرفکت مانی، تعداد مورد نظر خود را بفروشید و به ریال تبدیل کنید. بعد در قسمت خرید ارز دیجیتال بر روی خرید بیت‌کوین کلیک کنید و تعداد مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید و آدرس کیف پول بیت‌کوین خود را وارد کنید.

مزایای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین 

  • بیت‌کوین چون یک نوع ارز دیجیتال است و ارز رمزنگاری قوی برخوردار است به همین دلیل امنیت بالایی دارد. در نتیجه با تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین دارایی شما از سطح بالای امنیت برخوردار می‌شود.
  • امکان ارسال سریع و بدون محدودیت را دارید. در واقع شما به راحتی می‌توانید ارز بیت‌کوین را به هر کیف پولی که مدنظر دارید انتقال دهید.
  • امکان تبدیل بیت‌کوین به بسیاری از ارزهای دیگر راحت و امکان پذیر است.
  • بیت‌کوین به نسبت مابقی ارزها پیشرفت بالایی دارد با تبدیل پرفکت به بیت‌کوین می‌توانید دارایی خود را افزایش دهید. 
  • اگر شما پرفکت را به بیت‌کوین تبدیل کنید، تمام تراکنش‌های شما در شبکه بیت‌کوین قابل مشاهده و در دسترس است که باعث شفافیت و کاهش تقلب می‌شود.
  • پرفکت مانی سیستم پرداخت بین المللی است که کارمزد زیادی از شما در زمان تراکنش دریافت می‌کند. اما بیت‌کوین کارمزد کمی از شما دریافت می‌کند و برای شما مقرون به صرفه است.
  • برای خرید و فروش بیت‌کوین نیاز به شبکه مالی ندارید این مورد باعث عدم وابستگی شما به سیستم بانکی می‌شود.

کلام پایانی

همانطور که می دانید تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی یکی از روش های رایج ارسال پول یا نقد کردن درآمد ارزی به شمار می آید. بیت کوین یکی از بهترین ارز های دیجیتال و پرفکت مانی یکی از روش های تبادلات ارزی بین ایرانیان است که تحریم نشده است. ما در این مقاله به بررسی مراحل استفاده از خدمات پرفکت مانی آموزش تبدیل پرفکت مانی به بیت‌کوین پرداخته ایم.

سوالات متداول؟

1.آیا حتما برای استفاده از پرفکت مانی باید احراز هویت کنیم؟

بله شما برای استفاده از پرفکت مانی ابتدا باید احراز هویت خود را انجام دهید.

2.چگونه پرفکت مانی خریداری کنیم؟

شما با مراجعه به سایت مگاکیف می توانید به صورت آنی پرفکت مانی خریداری کنید.

3.آیا می توان به طور مستقیم، پول خود را به پرفکت مانی تبدیل کنیم؟

خیر شما باید در ابتدا از طریق یک صرافی معتبر مثل مگاکیف اقدام به خرید پرفکت مانی کنید و سپس آن را به حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی انتقال دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،