خدمات وب مانی

وب مانی webmoney یک سیستم پرداخت الکترونیکی در جهان می باشد. این سیستم مالی فعالیت خود را در سال ۱۹۹۸ از روسیه شروع کرد. به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه ، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وب مانی اجرا نمیگردد که در نتیجه فرصتی مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است.( در حال حاضر خدمات وب مانی در سایت برترپرداخت ارائه نمیشود)

wm

مراحل درخواست افتتاح حساب وب مانی

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن حساب وب مانی شخصی خودتان را داشته باشید.

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید ایمیل و شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

انواع خدمات وب مانی

امروزه استفاده از خدمات وب مانی در کشورهای مختلف جهان برای انجام و مدیریت پرداخت های بین المللی مورد توجه کاربران قرارگرفته است.

وب مانی به‌عنوان یک سیستم پرداخت آنلاین و ابزاری جامع برای تجارت آنلاین شناخته می‌شود که در حال حاضر خدمات خود را به بیش از ۴۵ میلیون کاربر در سراسر جهان ارائه می‌دهد. سرویس وب مانی از انواع کیف پول‌های ارزی الکترونیک پشتیبانی می‌کند که محبوب‌‌ترین ارزهای ملی، در آن ارائه می‌شود.

هر ماه بیش از ۴۰۰۰۰ نام‌نویسی جدید در وب‌سایت این سرویس انجام می‌شود. در این بین بیش از ۳۸ % از مشتریان روسی از خدمات وب مانی برای پرداخت هزینه‌ خریدهای آنلاین خود استفاده می‌کنند. در حال حاضر سرویس وب مانی در روسیه و اوکراین وکشورهای آسیای میانه بیش از هر نقطه دیگری در دنیا پویایی دارد.

این پلتفرم در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. برتر پرداخت در این مقاله به معرفی کامل خدمات وب مانی و وضعیت استفاده از آن در ایران می‌پردازد.

برای آشنایی با خدمات وب مانی ابتدا باید به تعریف آن بپردازیم. وب مانی یک کیف پول دیجیتال است که برای پرداخت‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیوه پرداخت آنلاین، مشتریان را قادر می‌سازد، با سایر کاربران وب مانی (اعم از کاربران شخصی یا فروشندگان) تراکنش مالی داشته باشند.

برای استفاده از خدمات وب مانی، مشتریان می‌توانند، موجودی کیف پول وب مانی خود را از طریق کارت بانکی، حساب بانکی، پول الکترونیکی یا پرداخت وجه نقد در کیوسک‌ها، شارژ کنند.

با استفاده از سرویس وب مانی کاربران، پرداخت‌ های بین المللی خود را در پهنه جهان مدیریت می‌کنند. از طریق این پلتفرم، مشتریان، هزینه‌های خود را به‌صورت آنلاین، پرداخت یا وجوه مورد نیاز خود را دریافت و پس‌انداز می‌کنند. به این منظور، کاربر برای مدیریت پرداخت‌ها و همچنین پس‌انداز انواع ارزها به‌صورت دیجیتال می‌بایست، نسبت به ایجاد یک کیف پول اقدام کند.

فروش دلار وب مانی در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت خرید دلار وب مانی شما آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

• کنترل و رصد کلاهبرداری • رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزاری رایگان • عدم تخصیص کارمزد به عودت وجه و اتمام زودهنگام(پیش از موعد) کاربری • پرداخت‌های گروهی • رابط کاربری آسان • پشتبانی حرفه‌ای از کاربران

 

• امکان اخذ وام از سایر کاربران وب ‌مانی با بهره پایین برای کاربران سطح تجاری میسر است.

 

مانند هر سرویس دیگری در پرداخت‌ های بین‌ المللی، سرویس وب مانی در کنار جنبه‌های مثبت خود نقاط ضعفی نیز دارد. برخی از معایب خدمات وب مانی در موارد زیر قابل اشاره‌اند: پایین بودن سطح شهرت جهانی، ،فقدان قوانین شفاف
 

 

comment
فهرست