خدمات گیفت کارت

گیفت کارت در واقع اعتبار مجازی است که شما به وسیله کدی که در اختیارتان قرار میگیرد میتوانید آن را در بستر مورد نظر استفاده کنید این کد با توجه به ماهیت خود ممکن است توسط بانک یا شرکت سازنده صادر شده باشد.

topimg 1

مراحل خرید گیفت کارت

به راحتی کارت اعتباری یا گیفت کارت های هر فروشگاه معتبری از جمله : آیتونز، گوگل پلی، پلی استیشن، ایکس باکس، اسپاتیفای، استیم، آمازون و … که نیاز دارید را بخرید.

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید ایمیل و شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

انتخاب گیفت کارت

گیفت کارت چیست ؟

گیفت‌کارت در واقع اعتبار مجازی است که شما به‌وسیله کدی که در اختیارتان قرار می‌گیرد می‌توانید از آن در بستر مورد نظر استفاده کنید. این کد با توجه به ماهیت خود ممکن است توسط شرکت سازنده یا بانک صادر شده باشد.

همانطور که از نام این نوع کارت‌ها مشخص است برای هدیه دادن استفاده می‌شوند و دیگر مهم نیست که چه شخصی از آن‌ها استفاده می‌کند. همچنین دیگر قابلیت شارژ کردن و استفاده مجدد ندارند. برخی از گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا دارند و برخی دیگر تا هر زمانی که سرویس وجود داشته باشد، پشتیبانی می‌شوند.

مزایای خرید انواع گیفت کارت چیست؟ ما به شما می‌گوییم که خرید گیفت کارت یکی از بهترین خرید هایی است که تجربه می‌کنید. در واقع اگر به‌عنوان هدیه آن‌ها را تهیه کنید و با توجه به شخصیت فرد مقابل انتخاب کرده باشید، او سورپرایز می‌شود. اگر هم که برای خودتان و خدماتی که به آن نیاز دارید، خریده باشید، باز هم برد کرده‌اید. در ادامه بخشی از مزیت‌های گیفت‌کارت را بررسی می‌کنیم.

در بودجه خود صرفه‌جویی می‌کنید دیگر با خرید این کارت‌های هدیه نیاز نیست که نگران باشید، شخص مقابل ارزش هدیه شما را بفهمد. به‌اندازه توان خود خرید می‌کنید و او می‌تواند هر آن چیزی که دوست دارد را تهیه کند. در واقع شما با خرید گیفت کارت صرفاً میزانی که می‌خواهید هدیه دهید را مشخص می‌کنید و تصمیم خرید با خود گیرنده هدیه است و این یعنی برنده شده‌اید.

از تخفیف‌ها استفاده کنید شما با خرید برخی از کارت‌های هدیه درصدی تخفیف را نیز برای خرید از فروشگاه مورد نظر دریافت می‌کنید که این جدای تخفیف‌هاییست که روی کالاها درج شده است. در نتیجه با یک تیر دو نشان زده‌اید. علاوه بر این برخی از این کارت‌ها روی خود مبلغی بیشتر از آنچه دارید، دارند. همچنین با استفاده از برخی از کارت‌های هدیه برای استفاده از خدمات دیگری تخفیف دریافت می‌کنید.

با خرید گیفت کارت هدیه‌ای منعطف می‌دهید با هدیه دادن اعتبار به افراد اجازه می‌دهید که خودشان انتخاب کنند که چه چیزی را تهیه کنند. در نتیجه از هدیه‌ای که شما به آن‌ها داده‌اید، لذت خواهند برد.

دیگر نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی نخواهید داشت خب همانطور که می‌دانید از ریال در فروشگاه‌های جهانی مطرح پشتیبانی نمی‌شود، به همین دلیل برای خرید از این سایت‌ها و بهره‌مندی از خدمات آن‌ها نیاز به حساب‌هایی چون وب‌مانی، پی‌پال و غیره خواهید داشت. استفاده از این کارت‌های اعتباری در صورتی که چندین سری خرید می‌کنید، کاملاً منطقی است. اما برای خرید هایی که تنها یکبار انجام می‌شود، هزینه افتتاح حساب منطقی نخواهد بود. همچنین شما باید هزینه تراکنش هم پرداخت کنید. در نتیجه با خرید انواع گیفت کارت می‌توانید بدون آنکه خودتان را درگیر کنید از سایتی که مد نظرتان است براحتی تمام خرید کنید.

همین حالا سفارش گیفت کارت خود را ثبت کنید

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین بهره در جهت خرید گیفت کارت آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

خرید آسان ، اتصال به حساب پی پال، خرید از سایتهای معتبر جهانی، خرید انواع اکانتهای بازی و خیلی مزایای دیگه.
در سایت برتر پرداخت میتوانید به اکثر گبفت کارتهای موجود در بازار دسترسی داشته باشید.
البته این موضوع در مورد تمامی انواع گیفت کارت‌ها صدق نمی‌کند. اما برخی از آن‌ها بنا به سیاست‌گذاری‌های شرکت تأمین کننده امکان این را می‌دهند که شما بدون تاریخ مصرف از آن‌ها استفاده کنید. البته حتماً به این موضوع در زمان خرید توجه کنید که کارت انتخابی شما تاریخ انقضا دارد یا خیر.
comment
فهرست