نقد کردن درآمد ارزی

اگر فریلنسر بین المللی هستید، اگر گیمر یا استریمر با درآمد دلاری هستید، اگر می‌خواهید ارز دیجیتال خود را نقد کنید یا قصد دارید دلارهای حساب خودتان را به پول نقد تبدیل کنید، سرویس نقد کردن درآمد ارزی برتر پرداخت بدون محدودیت، سریع و با قیمت مناسب در خدمت شماست. نقد درآمد دلاری انواع حساب‌های وب مانی، پرفکت مانی، پی پال، ویزا کارت و بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال را با مناسب‌ترین نرخ و تسویه حساب سریع در برتر پرداخت تجربه کنید!

1

نقد درآمد ارزی

میتوانید در سریع ترین زمان ممکن ارز خود را در برتر پرداخت نقد کنید!

circle user solid

ثبت نام

ابتدا در برتر پرداخت ثبت نام کنید

Subtract

احراز هویت

تایید شماره همراه

Subtract 1

پرداخت

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

Subtract 2

اطلاعات

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

نقد کردن درآمد ارزی در برتر پرداخت

نقد کردن درآمد دلاری یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فریلنسرها و افرادی است که از سایت‌ها یا شرکت‌های خارجی درآمد دلاری دریافت می‌کنند. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد، از خرید و فروش اکانت بازی گرفته تا آموزش یا ارائه خدمات تحت وب (طراحی سایت، برنامه‌نویسی، طراحی انواع اپلیکیشن‌ها، ساخت فیلم و عکاسی). برتر پرداخت به‌ عنوان بهترین صرافی آنلاین نقد کردن درآمد ارزی با کمترین کارمزد، بدون هیچ محدودیتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دلار حساب شما را به پول نقد تبدیل می‌کند.

برتر پرداخت از دلار حساب‌های وب مانی، پرفکت مانی، پی پال، ادسنس، یوتیوب، حواله ارزی، اسکریل و انواع ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی برتر پرداخت باید ابتدا وارد بخش ثبت نام شوید و با استفاده از ایمیل و شماره همراه حساب کاربری خود را افتتاح کنید. پس از احراز هویت اتوماتیک حساب، در پنل کاربری وارد بخش «نقد کردن درآمد دلاری» شوید و درخواست خود را ثبت کنید. تسویه حساب شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و براساس نرخ همان روز محاسبه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.

کارمزد نقد کردن درآمد دلاری در برتر پرداخت

نقد کردن درآمد دلاری شما با توجه به روشی که برای نقد کردن آن در نظر دارید، کارمزد متفاوتی خواهد داشت. البته برتر پرداخت نقد کردن درآمد دلاری با کمترین کمیسیون را برای شما امکان‌پذیر کرده‌ است. کاربران زیادی به ‌دلیل عدم اطلاع از روش‌های نقد کردن درآمد دلاری به سراغ روش‌های کسب درآمد دلاری نمی‌روند، ولی برتر پرداخت علی‌رغم تحریم‌های موجود، همچنان نقد کردن درآمد ارزی با تحویل فوری را برای کاربران خود فراهم کرده و از این بابت خوشحال است. شما می‌توانید درخواست نقد کردن درآمد دلاری خود را در پنل کاربری ثبت کنید و پس از تایید درخواست، منتظر واریز آن باشید.

بهترین روش نقد کردن درآمد ارزی

روش‌های مختلفی برای دریافت ارز و نقد کردن درامد دلاری در ایران وجود دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم:

✔ کیف پول وب مانی و پرفکت مانی

اگر از کاربران وب مانی و پرفکت مانی و صاحب یکی از کیف پول‌های الکترونیکی وب مانی و پرفکت مانی هستید، برتر پرداخت شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید دلار وب مانی و دلار پرفکت مانی خود را با کمترین کارمزد نقد کنید.

✔ درگاه پرداخت آنلاین و دریافت پول با ویزا کارت از مشتری

اگر برای سایت خود درگاه پرداخت آنلاین ایجاد کرده‌اید و می‌خواهید به پرداخت‌های مشتریان بین المللی به ‌راحتی دسترسی داشته ‌باشید یا واریزی آنها با ویزا کارت و مستر کارت است، می‌توانید مبالغ را به داشبورد حساب کاربری خود منتقل کرده و سپس آن را در ایران به تومان تبدیل کنید.

✔ نقد کردن درآمد یوتیوب و ادسنس

گوگل ادسنس کانال واریز درآمد دلاری یوتیوب است. با توجه به اینکه داشتن حساب گوگل ادسنس مستلزم تایید آدرس و حساب بانکی شماست و فعلاً برای کاربران ایرانی غیرفعال است، در نتیجه بهترین روش استفاده از خدمات شرکت‌های واسطه مانند برتر پرداخت است. درآمد دلاری شما در سرویس ما با انتقال USDT یا ارز دیجیتال تتر و با بهترین نرخ انجام ‌می‌شود.

✔ خرید با پی پال

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای دریافت درآمد دلاری، سرویس پی پال است. اغلب فریلنسرها، گیمرها و سایت‌های آموزشی و ارائه خدمات دیجیتال از حساب پی پال برای دریافت درآمد ارزی خود استفاده می‌کنند. هر چند پی پال برای ایران تحریم است، ولی برتر پرداخت آماده نقد کردن درآمد دلاری حساب پی پال شما در سریع‌ترین زمان ممکن و کمترین کارمزد است.

✔ دریافت درآمد با تتر یا بیت کوین

روش بعدی، تبدیل درآمدهای ارز دیجیتال به تومان است. اگر درآمدهای ارزی خود را در کیف پول بیت کوین و تتر ذخیره می‌کنید، برتر پرداخت با کمترین کارمزد و به نرخ روز آنها را به تومان تبدیل می‌کند.

نقد کردن درآمد ارزی در برتر پرداخت

تیم برتر پرداخت با تمام وجود و در سریع ترین زمان ممکن آماده همکاری با عزیزان فریلنسر و دیگر کاربران گرامی میباشد. همکاری باشما باعث افتخار ماست.

سوالات متداول

پی پال، وب مانی پرفکت مانی، ادسنس، حواله ارزی و انواع ارزهای دیجیتال.

مدارکی نیاز نیست. فقط باید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در سیستم ثبت و مراحل احراز هویت اتوماتیک را کامل کنید.

تسویه حساب‌ها در برتر پرداخت براساس نرخ روز و در کوتاه‌ترین زمان ممکن (حداکثر ۱ الی ۲ روز کاری) انجام‌ می‌شود.

خیر. نقد کردن درآمد دلاری در برتر پرداخت هیچ‌گونه سقف مبلغ یا محدودیتی ندارد.

بله. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست درخواست خود را از طریق پنل کاربری برتر پرداخت ثبت کنید و منتظر پاسخگویی همکاران ما باشید. برتر پرداخت از کلیه سرویس‌های پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، درگاه پرداخت آنلاین، پرداخت ویزا کارت و مستر کارت و ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

comment
فهرست